Bordslampor Stilarmatur

Bordslampor Stilarmatur
Bordslampor Stilarmatur
Bordslampor Stilarmatur
Bordslampor Stilarmatur
Bordslampor Stilarmatur
Bordslampor Stilarmatur
Bordslampor Stilarmatur
Bordslampor Stilarmatur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STILARMATUR TRANÅS, bordsarmaturer, 1 par, tenn samt valnöt, 1900-talets andra hälft, klotformationer, etikettmärkt, botten stämplad STA, höjd ca 42 cm

641388

2019-05-08