Nattduksbord
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, betsat trä och alrotsfanér, 1 låda samt skåp, överhylla med glasad dör, mässingsbeslag, höjd ca 115, bredd ca 40, djup ca 35 cm
Repor, vattenring
641395
2019-05-08