Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, betsat trä och alrotsfanér, 1 låda samt skåp, överhylla med glasad dör, mässingsbeslag, höjd ca 115, bredd ca 40, djup ca 35 cm

Repor, vattenring

641395

2019-05-08