Klubbat för:
1 000 SEK
3 000 SEK
OSKAR BERGMAN (1879-1963): ´´Vårmorgon vid Neglinge´´, signerad och daterad Oskar Bergman Sandhamn maj 1943, akvarell på papper, ca 38x54,5 cm
641398
2019-05-07