Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

3 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): ´´Vårmorgon vid Neglinge´´, signerad och daterad Oskar Bergman Sandhamn maj 1943, akvarell på papper, ca 38x54,5 cm

641398

2019-05-07