Topplanterna koppar

Topplanterna koppar
Topplanterna koppar
Topplanterna koppar
Topplanterna koppar
Topplanterna koppar
Topplanterna koppar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOPPLANTERNA, med fotogenbrännare, 1900-tal, koppar, märkt C.M Hammar/ Göteborg, höjd ca 37 cm

Slitage

641400

2019-05-07