Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOPPLANTERNA, med fotogenbrännare, 1900-tal, koppar, märkt C.M Hammar/ Göteborg, höjd ca 37 cm
Slitage
641400
2019-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här