Rafael oljemålning kopia efter

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAFAEL, kopia efter La Madonna Bridgewater, 1900-tal, olja på duk, varav duken uppfodrad, mått ca 45x32,5 cm

641403

2019-05-07