Axel Lindman

Axel Lindman
Axel Lindman
Axel Lindman
Axel Lindman
Axel Lindman
Axel Lindman

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL LINDMAN (1848-1930): Månskenslandskap med björkar, signerad och daterad Axel Lindman 1908, olja på duk, ca 44x36 cm

641407

2019-05-07