Lars Stenstad gouacher

Lars Stenstad gouacher
Lars Stenstad gouacher
Lars Stenstad gouacher
Lars Stenstad gouacher
Lars Stenstad gouacher
Lars Stenstad gouacher

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS STENSTAD (1921-2014): "Komp. med gipshuvud", signerad, olja på duk, ca 54x64 cm

641409

2019-05-08