Leif Robert Eriksson

Leif Robert Eriksson
Leif Robert Eriksson
Leif Robert Eriksson
Leif Robert Eriksson
Leif Robert Eriksson
Leif Robert Eriksson

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEIF ROBERT ERIKSSON (född 1939): "Möte", signerad L Robert E, olja på duk, ca 65x86 cm

641414

2019-05-07