Nils Pedersen oljemålning Dramaten

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILS PEDERSEN (född 1952) Dramaten - Stockholm, signerad N.Pedersen, olja på pannå, 92,5x124 cm

641419

2019-05-07