Skrivbordslampa design Sölve Carlsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, Sölve Carlsson, Helsingborg, mässing, riktbar skärm, höjd ca 30 cm, märkt Sölve Carlsson Helsingborg Sweden

Bruksslitage, repor

641421

2019-05-08