Taklampa 1960-tal

Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TYRINGE KONSTHANTVERK, taklampa, stomme i förkromat stål, glaskupor från Orrefors, 1900-talets andra hälft, höjd ca 24/120, Ø ca 38 cm

641434

2019-05-08