Klubbat för:
4 200 EUR
Schätzwert
2 000 EUR
Beschreibung
TOVE JANSSON (1914-2001) Motiv från Stockholm, utsikt från Mariabergen på Söder mot Gamla stan, signerad samt daterad -32, olja på duk, 61x50 cm
Zustandsbeschreibung
641441
2019-05-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner