Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, sengustaviansk, 1800-talets första hälft, behängd med prismor, för 4 ljus, höjd ca 70, diameter 50 cm

En ljusarm skadad, slitage

641442

2019-05-07