Tillbaka till katalog

Flos taklampa

Flos taklampa
Flos taklampa
Flos taklampa
Flos taklampa
Flos taklampa
Flos taklampa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

PHILLIPPE STARCK, "Miss K", taklampa, Flos, Italien 2000-tal, skärm i folierad plast, höjd ca 31 cm, Ø ca 40 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

641454

Datum:

2019-05-07