Einar Forseth akvarell

Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): ´´Studie för Tingsten´´, signerad E Forseth 1942, akvarell, bildmått ca 46x57 cm

Mindre reva

641457

2019-05-09