Mosse Stoopendaal

Mosse Stoopendaal
Mosse Stoopendaal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL(1901-1948): tillskriven, Kråkunge, signerad och daterad 25 juni 1918 Mosse, intygas á tergo Bert Tybäck, blyerts, ca 23x15,5 cm

641460

2019-05-09