Eino Rapp oljemålning

Eino Rapp oljemålning
Eino Rapp oljemålning
Eino Rapp oljemålning
Eino Rapp oljemålning
Eino Rapp oljemålning
Eino Rapp oljemålning
Eino Rapp oljemålning
Eino Rapp oljemålning

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

EINO RAPP (1902-1953) Utsikt mot havet, signerad samt daterad -52, olja på pannå, 19x24 cm

641462

2019-05-10