Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, föreställande fiskesnipa, byggd i lackerat och bemålat trä, textilsegel, längd ca 32 cm, höjd ca 34 cm
Smärre slitage, delar av riggen lös
641470
2019-05-07