Modellbåt

Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, föreställande fiskesnipa, byggd i lackerat och bemålat trä, textilsegel, längd ca 32 cm, höjd ca 34 cm

Smärre slitage, delar av riggen lös

641470

2019-05-07