Skåp teak 1950-tal
2019-05-10
641473
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, teakfanér, 1950-tal, skjutdörrar med bakomliggande hyllplan, ca 129x43 cm, höjd 148 cm
Bruksslitage