Thomas Sandell Ikea PS bänk

Thomas Sandell Ikea PS bänk
Thomas Sandell Ikea PS bänk
Thomas Sandell Ikea PS bänk
Thomas Sandell Ikea PS bänk
Thomas Sandell Ikea PS bänk
Thomas Sandell Ikea PS bänk
Thomas Sandell Ikea PS bänk
Thomas Sandell Ikea PS bänk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKEA, bänk, PS, design Thomas Sandell, fanerad i björk, lackerad i duvblå samt vitt, höjd 42, 89x32 cm

Ingår i temaauktion IKEA

Bruksslitage

641480

2019-05-12