Frukstilleben

Frukstilleben
Frukstilleben
Frukstilleben
Frukstilleben
Frukstilleben
Frukstilleben

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fruktstillbeben, signerad G: Ewertz ?, olja på duk, ca 80x100 cm

641495

2019-05-07