Jacob de Heusch oljemåling

Jacob de Heusch oljemåling
Jacob de Heusch oljemåling
Jacob de Heusch oljemåling
Jacob de Heusch oljemåling
Jacob de Heusch oljemåling
Jacob de Heusch oljemåling

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JACOB DE HEUSCH (1657-1701), tillskriven, Landskapscen med figurer, olja på duk, ca 69x113 cm

PROVENIENS: Alice Ehrenborg, Kråks Herrgård, Västergötland

Smärre ytskador

641505

2019-05-07