Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JACOB DE HEUSCH (1657-1701), tillskriven, Landskapscen med figurer, olja på duk, ca 69x113 cm
PROVENIENS: Alice Ehrenborg, Kråks Herrgård, Västergötland
Smärre ytskador
641505
2019-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här