Ivar Johnsson gips

Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAR JOHNSSON (1885-1970):"Mannen och hans genius", signerad Ivar Johnsson, gips, höjd ink sockel 33 cm

slitage, mindre nagg

641509

2019-05-13