Jan Sigfrid Alfons oljemålning
2019-05-15
641528
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JAN SIGFRID ALFONS (1900-1985): "Musik", signerad, daterad -57, olja på pannå, 68x53 cm