Skål Kina
2019-05-12
641530
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKÅL med lock, porslin, Kina/Japan, 1700-tal, underglasyr i blått, höjd 22 cm
Kantnagg, nagg på locket