Furufåtöljer från Gense

Furufåtöljer från Gense
Furufåtöljer från Gense
Furufåtöljer från Gense
Furufåtöljer från Gense
Furufåtöljer från Gense
Furufåtöljer från Gense
Furufåtöljer från Gense
Furufåtöljer från Gense
Furufåtöljer från Gense
Furufåtöljer från Gense

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Gense, Danmark, stommar i massiv furu, med lösa stoppade plymåer klädda i djuphäftad grå linnetextil, sitthöjd ca 39 cm, bredd ca 84 cm

Bruksslitage

641551

2019-05-07