Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Man med spade, signerad Evert Lundquist, olja på duk, ca 45x42 cm
Oramat
641554
2019-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här