Evert Lundquist oljemålning

Evert Lundquist oljemålning
Evert Lundquist oljemålning
Evert Lundquist oljemålning
Evert Lundquist oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Man med spade, signerad Evert Lundquist, olja på duk, ca 45x42 cm

Oramat

641554

2019-05-15