Skålar och fat Emalox

Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox
Skålar och fat Emalox

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLAR och FAT, Emalox, Olden Norge, 1960/70-tal, ca 30 delar, skålar, fat mm, stora fat diam ca 31 cm

Delvis hårt slitage

641555

2019-05-07