Skrin 1700-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIN, 1700-tal, fanérat i valnöt och valnötsrot, locket med monogram av Nordenfeldtska vapnet, nyckelskylt i mässing, höjd ca 17, 37x28 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Skador, fanérskador, senare nyckelskylt
641557
2019-05-08