Skrin 1700-tal

Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIN, 1700-tal, fanérat i valnöt och valnötsrot, locket med monogram av Nordenfeldtska vapnet, nyckelskylt i mässing, höjd ca 17, 37x28 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Skador, fanérskador, senare nyckelskylt

641557

2019-05-08