Matservisdelar Johnson Bros

Matservisdelar Johnson Bros
Matservisdelar Johnson Bros
Matservisdelar Johnson Bros
Matservisdelar Johnson Bros
Matservisdelar Johnson Bros
Matservisdelar Johnson Bros
Matservisdelar Johnson Bros
Matservisdelar Johnson Bros
Matservisdelar Johnson Bros
Matservisdelar Johnson Bros

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHNSON BROS, ´´Fish´´, matservisdelar, 24 st, England, 1900-talets andra hälft, flintgods, polykrom dekor av fiskar, bestående av: 15+7 st mattallrikar, uppläggningsfat, skål, uppläggningsfatets mått ca 41x31 cm

Mattallrikar olika upplagor, bruksslitage

641558

2019-05-07