Taburetter Karl Johan

Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, Karl Johan, 1800-tal, björk, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, skadad och fläckig klädsel, torrspirckor

641566

2019-05-07