Kaffeservis Persien
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
KAFFESERVIS, silver, 1960-tal, Persien, bestående av bricka, 2 kannor samt. 2 skålar med lock, riklig reliefdekor, kannorna med dekor i ben, stämplade undertill, vikt 1916 g
Beläggningar förekommer
641571
2019-05-07