Kaffeservis Persien

Kaffeservis Persien
Kaffeservis Persien
Kaffeservis Persien
Kaffeservis Persien
Kaffeservis Persien
Kaffeservis Persien
Kaffeservis Persien
Kaffeservis Persien
Kaffeservis Persien
Kaffeservis Persien

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KAFFESERVIS, silver, 1960-tal, Persien, bestående av bricka, 2 kannor samt. 2 skålar med lock, riklig reliefdekor, kannorna med dekor i ben, stämplade undertill, vikt 1916 g

Beläggningar förekommer

641571

2019-05-07