Leonard Wiedh oljemålning

Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEONARD WIEDH (1866-1938), Solnedgång i vinterlandskap, olja på duk, signerad L Wiedh, mått ca 104x70 cm

lagning på baksidan av duk

641580

2019-05-07