Arne Isacsson oljemålning

Arne Isacsson oljemålning
Arne Isacsson oljemålning
Arne Isacsson oljemålning
Arne Isacsson oljemålning
Arne Isacsson oljemålning
Arne Isacsson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARNE ISACSSON (1917-2010): Landskap, olja på duk, signerad Arne Isacsson, 48x36 cm
Historik: Skapare av Gerlesborgs konstskola Bohuslän

641584

2019-05-07