KG Nilson olja Tema KG Nilson

KG Nilson olja Tema KG Nilson
KG Nilson olja Tema KG Nilson

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

KG NILSON (född 1942): "Jackpot", signerad och daterad KG Nilson 2010, olja på duk, ca 61x119,5 cm

PROVENIENS: Ur konstnärens samling

641590

2019-05-28