Carl Köhler Stockholm

Carl Köhler Stockholm
Carl Köhler Stockholm
Carl Köhler Stockholm
Carl Köhler Stockholm
Carl Köhler Stockholm
Carl Köhler Stockholm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL KÖHLER (1919-2006), Stockholms slott, signerad C. KÖH., olja på pannå, ca 46x55,5 cm

641604

2019-05-07