Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957): (2) Kompositioner, signerad Vilh Bjerke Petersen, 98/150, litografier, bildyta ca 23x16 cm
Gulnade blad, en med fuktfläck i hörn
641606
2019-05-07