Vilhelm Bjerke Petersen litografier

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957): (2) Kompositioner, signerad Vilh Bjerke Petersen, 98/150, litografier, bildyta ca 23x16 cm

Gulnade blad, en med fuktfläck i hörn

641606

2019-05-07