Karl Granqvist provtryck

Karl Granqvist provtryck
Karl Granqvist provtryck
Karl Granqvist provtryck
Karl Granqvist provtryck

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL GRANQVIST (1921-1994): Strandmotiv med poserande kvinnor, signerad Karl Granqvist, Provtryck, färglitografi, ca 39x49 cm

Oramad

641623

2019-05-07