Fåtöljer 1950-tal
2019-05-08
641625
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, stomme i betsad bok, nozagspiraler i sitsen, stoppad rygg, fast textilklädsel, 1950-tal, sitthöjd ca 35 cm
Bruksslitage, fläckar