Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON, klaffbord "Berit", 1960, björk och alm, hjultrissor, stämplat Firma Karl Mathsson, höjd 63, 80x40 med klaffar 94cm
Torkade gummihjul, , bruksslitage och märken
641634
2019-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här