Klaffbord på hjul

Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, klaffbord "Berit", 1960, björk och alm, hjultrissor, stämplat Firma Karl Mathsson, höjd 63, 80x40 med klaffar 94cm

Torkade gummihjul, , bruksslitage och märken

641634

2019-05-08