Clips Chanel Lanvin brosch

Clips Chanel Lanvin brosch
Clips Chanel Lanvin brosch
Clips Chanel Lanvin brosch
Clips Chanel Lanvin brosch
Clips Chanel Lanvin brosch
Clips Chanel Lanvin brosch
Clips Chanel Lanvin brosch
Clips Chanel Lanvin brosch

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHANEL, clips, 1 par, gulmetall, logomönstrade, originalask, stämplade Made in France,
LANVIN, brosch, gulmetall, svart emlajdekor, hängande kläpp, längd 9,5 cm

Emaljslitage

641642

2019-05-27