Arne Nilsson oljemålning

Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ARNE NILSSON (född 1925): Vinterlandskap med bro, signerad, olja på pannå, ca 31x42 cm

Kuntoraportti

641648

Päivämäärä:

2019-05-07