Arne Nilsson oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ARNE NILSSON (född 1925): Vinterlandskap med bro, signerad, olja på pannå, ca 31x42 cm
Kuntoraportti
641648
Päivämäärä:
2019-05-07