Roberto Matta litografi

Roberto Matta litografi
Roberto Matta litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition med figurer, signerad samt numrerad 84/300. ca 46x52 cm

641649

2019-05-07