Skrivbyrå 1800-tal
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SEKRETÄR / SKRIVBYRÅ, 1800-talets mitt, senempire, belsag i mässing, skiva i sten, höjd ca 109, 97x53 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
något skada skrivklaff, senare skiva, slitage, delvis skadade lås
641651
Päivämäärä:
2019-05-07