Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, Engeslk stil, Bowlings of Tenby, Wales, England, 1900-talets slut, mahogny, skiva med grönfärgat skinn med akantusbård, nyckel finns, höjd ca 78, 120x60 cm
Bruksslitage
641655
2019-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här