Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, Engeslk stil, Bowlings of Tenby, Wales, England, 1900-talets slut, mahogny, skiva med grönfärgat skinn med akantusbård, nyckel finns, höjd ca 78, 120x60 cm

Bruksslitage

641655

2019-05-07