Klubbat för:
6 400 SEK
5 000 SEK
FÅTÖLJER, modell Rondo, stomme i vitlackerat stål, sittkorg av flätad korg, 1960-tal, Göte-Möbler i Nässjö AB, sitthöjd ca 40 cm, lösa dynor medföljer
Bruksslitage
641663
2019-05-08