Fåtöljer Rondo

Fåtöljer Rondo
Fåtöljer Rondo
Fåtöljer Rondo
Fåtöljer Rondo
Fåtöljer Rondo
Fåtöljer Rondo
Fåtöljer Rondo
Fåtöljer Rondo
Fåtöljer Rondo
Fåtöljer Rondo

Klubbat för:

6 400 SEK

5 000 SEK

FÅTÖLJER, modell Rondo, stomme i vitlackerat stål, sittkorg av flätad korg, 1960-tal, Göte-Möbler i Nässjö AB, sitthöjd ca 40 cm, lösa dynor medföljer

Bruksslitage

641663

2019-05-08